سفارش ترجمه تخصصی معماری

این محتوا را با شبکه های اجتماعی رو به رو به اشتراک بگذازید

امتیاز دهی به این مطلب

ترجمه تخصصی معماری

ترجمه تخصصی معماری

یکی از کارهایی که تیم حرفه ای سایت معماری آرک وب انجام میدهد ترجمه تخصصی معماری برای شما علاقه مندان به رشته معماری است.لذا سایت معماری آرک وب از تیم مترجمینی متخصص برای ترجمه کردن مقالات معماری،ترجمه منابع معماری معتبر،ترجمه منابع مورد استفاده در رساله ها و پایان نامه ها،ترجمه مقالات تخصصی معماری برای شرکت ها،ارگان ها و… تشکیل شده است.

لازم به ذکر است که این مقالات با ترجمه ای صریح قابل استفاده در ارایه رساله ها و تحقیقات تخصصی معماری  می باشد.

هدف ما این است  که با هزینه ای مناسب و کم شما بتوانید ارایه ای شاخص و کم نظیر از لحاظ محتوایی داشته باشید.

ترجمه چیست؟

 تعریف ترجمه عبارتست از: برگردان متن از یک زبان به زبان دیگر ، به طوری که متن جدید و ترجمه شده ای ایجاد شود که منعکس کننده محتوا و برداشت های فرهنگی از متن اصلی و فرهنگ مخاطب متن جدید باشد.

ترجمه برای تسهیل برقراری ارتباط بین کسانی است که به زبان هایی متفاوت سخن میگویند اما در پی یک مطلب مشترک میباشند.
ترجمه آفریدن متنی نو از متنی با زبان دیگر با حفظ موازین و اهداف گفتاری نویسنده اصلی میباشد.
در ترجمه حفظ فرهنگ ها و شیوه و قلم نویسنده ی اصلی و رساندن درست مطلب به مخاطبان جدید که به زبانی دیگر سخن میگویند از اهمیت بالایی برخوردار است.

اهمیت ترجمه تخصصی معماری

گاهی با منابع یا تحقیقاتی سر و کار داریم که همتای ایرانی ندارند و درباره ی موضوع مورد نظرمان در منابع داخلی هیچ اطلاعاتی یافت نمیشود از این رو به مقالات و منابع خارجی نیاز پیدا میکنیم
اکثر مقالات معماری خارجی از کیفیت و محتوای بالایی برخوردار بوده و حاصل تحقیق افراد خبره در زمینه ی معماری است. لذا ترجمه ی این متون در افزایش اطلاعات شما و بالا بردن سطح کیفیت تحقیقات شما نقش به سه زایی دارد
این منابع اگر صریح و خوب ترجمه شوند اطلاعات خوبی را در زمینه ی موضوع مورد نظر در اختیار ما قرار میدهند و ما میتوانیم تحقیقی کامل با استفاده منابع معتبر داشته باشیم که علاوه بر محتوای خوب قابل استناد نیز میباشد.
تیم معماری آرک وب تمام تمام مقالات شما را به بهترین و صریح ترین حالت ممکن ترجمه کرده و شما به راحتی میتوانید تمام اطلاعات خارجی را درمورد موضوع مورد نظر دریافت کنید.

مقالات تخصصی معماری

مقالات تخصصی معماری از تنوع قابل توجهی برخوردار هستند;بدین صورت که طیف گسترده ای را همچون مقالات معماری داخلی،معماری معاصر،سبک های معماری،تاسیسات معماری،زیرساخت های معماری،عمران و معماری،اهمیت فضای سبز،شهرسازی و معماری،علوم مرتبط به معماری،روانشناسی و معماری و بسیاری موارد دیگر شامل میشوند.
بسیاری از این موضوعات همواره از نیازهای مهندسان و دانشجویان رشته معماری در جهت ارتقای علم و دانش،تحقیقات و موارد دیگر بوده است.
کافی است مقاله مورد نظر خود را پیدا کرده و برای ما ارسال کنید و تیم تخصصی مجرب ما ترجمه ای صریح از تمامی موضوعات مورد نظر به شما ارائه خواهد کرد

ترجمه تخصصی متون و مقالات مهندسی معماری

همچنین این مقالات قابل استفاده در رساله ها و تحقیقات موضوعی شما میباشند.
ترجمه ای صریح که شما به راحتی درمورد موضوع مورد نظر اطلاعات کافی را به دست آورده و در موارد مختلف استفاده خواهید کرد.
هدف ما ارائه ای کیفیتی بالا در ترجمه متون تخصصی میباشد و صراحت و روان بودن ترجمه از مهم ترین ویژگی های تیم تخصصی سایت آرک وب است بدین صورت که فهم مطالب ترجمه شده آسان و تمامی اصطلاحات معماری به بهترین شکل به زبان فارسی معادل سازی شده باشد

سفارش ترجمه را با توجه به نوع پکیج انتخابی خود برای ما در واتساپ ارسال کنید.

ترجمه انگلیسی به فارسی

100تومان به ازای هر کلمه
 • کیفیت ترجمه :عالی
 • فوریت :عادی
 • تعداد کلمات: زیر 1000 کلمه

ترجمه انگلیسی به فارسی

80تومان به ازای هر کلمه
 • کیفیت ترجمه :خوب
 • فوریت :عادی
 • تعداد کلمات: زیر 1000 کلمه

ترجمه فارسی به انگلیسی

140تومان به ازای هر کلمه
 • کیفیت ترجمه :عالی
 • فوریت :عادی
 • تعداد کلمات: زیر 1000 کلمه

ترجمه فارسی به انگلیسی

100تومان به ازای هر کلمه
 • کیفیت ترجمه :خوب
 • فوریت :عادی
 • تعداد کلمات: زیر 1000 کلمه