دانلود ویری رویت | 6 V-Ray Revit به همراه آموزش نصب

این محتوا را با شبکه های اجتماعی رو به رو به اشتراک بگذازید

امتیاز دهی به این محصول

دانلود ویری رویت

پلاگین vray برای Revit

پلاگین V-Ray Next یک موتور رندرینگ بسیار قدرتمند در زمینه مدلسازی سه بعدی از کمپانی  chaos group است. همانطور که میدانی تمامی نتایج زحمات مدلسازی شما چه در زمینه انیمیشن سازی، چه در حوزه معماری، بازی سازی، فیلمسازی و … در نهایت باید بصورت یه محصول نهایی رندر گیری بشود و و به دست کارفرما برسد و این موتور رندرسازی است که حرف آخر را در این زمینه میزند. بعنوان مثال شما در نرم افزار Revit و یا ۳D Studio Max یک مدل سه بعدی درست کرده اید و منابع نور، بافت های مختلف و … را برای آن تعریف کرده اید، زمانی که شروع به رندر کردن این مدل میکنید، حجم زیادی از داده ها و اطلاعات به موتور رندرینگ وارد میشود و موتور رندرینگ هم با استفاده از الگوریتم ها و محاسبات دقیق خودش خروجی نهایی را برای شما تولید میکند.

موتورهای رندرینگ زیادی وجود دارند و  هرکدام  به دسته های مختلفی تقسیم بندی میشوند، ویری یکی از معروفترین و قدرتمندترین موتورهای رندر سه بعدی unbiased است (unbiased به دسته ای از موتورهای رندرسازی گفته میشود که به دلیل محاسبات دقیق، شبیه سازی های مبتنی بر طبیعت و واقع گرایانه ای دارند). در موتورهای رندرینگ unbiased به دلیل محاسبات و پردازش های زیاد جزئیات, معمولا به سیستم های بسیار قدرتمندی نیاز دارید، حتی در برخی از مدلسازی ها به دلیل جزئیات و نورپردازی های بسیار زیاد و ظریف ممکن است رندر کردن تنها یک فریم به چندصد ساعت زمان نیاز داشته باشد.

همانطور که میدانید رشته های تخصصی مختلف، نرم افزارهای مختص به خودشان رو دارند، ویری هم در قالب یک پلاگین برای نرم افزاری مختلفی عرضه شده است بعنوان مثال ۳ds Max,Cinema 4D,Maya,Modo,Revit,Rhinoceros,SketchUp,Softimage,Blender و … و هر نرم افزاری برای رندرگیری میتواند از توانایی های بسیار عالی ویری استفاده کند. در قسمت زیر اندکی از نمونه کارهای حیرت انگیز این موتور رندرینگ را برای شما قرار داده ایم.

امکانات و ویژگی های پلاگین ویری رویت 

 • رندرینگ واقع گرایانه و مبتنی بر قوانین فیزیک طبیعت
 • تنظیمات سرراست و راحت
 • رابط کاربری آسان
 • پشتیبانی از لنز افکت های مختلف
 • بازدهی و سرعت مناسب در پردارش و رندرسازی
 • Path Tracking دو طرفه و دقیق
 • پشتیبانی از روش های مختلف image sampling
 • استفاده از منابع نوری دقیق و مبتنی بر قوانین فیزیک
 • سایه زنی های دقیق و زیبا
 • نمونه زنی خوب صحنه های تاریک و روشن
 • و…

Vray از دو ابزار رندرینگ قدرتمند به طور یکجا بهره می برد. با استفاده از دو قطعه CPU و GPU می توانید از بهترین موتورها برای پروژه و سخت افزارتان بهره ببرید. همچنین امکان استفاده ترکیبی از رندرگیری CPU+GPU نیز در این پلاگین وجود دارد

همچنین با استفاده از (V-RAY DENOISER) می توانید به طور خودکار نویزها را برطرف کنید و و زمان رندر گرفتن را تا ۵۰% کاهش دهید و می توانید بعد از رندرگیری نویزگیری را تصحیح نمایید.

سیستم مورد نیاز ویری رویت

V-Ray Advanced 5.20.23 (x64) for Revit 2018-2023

Please make sure that your system fulfills these requirements before installing V-Ray. Note that V-Ray is only supported for 64 bit operating systems and 64 bit versions of Revit.
Processor: Single- or Multi-Core Intel® Pentium®, Xeon®, or i-Series processor or AMD® equivalent with SSE2 technology. Highest affordable CPU speed rating recommended.
RAM: 8 GB RAM and 8 GB swap minimum

Supported Operating Systems: Windows® 7 SP1 64-bit, Windows® 8 & 8.1 x64, Windows® 10, Windows® 11

 

 

 پسورد :www.archweb.ir

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟
دنبال کردن
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments